پروفایل الکترونیکی کارمندان

سازمان خود را به عصر دیجیتال وارد کنید

gsm persia exir taavon adidas energy

پروفایل کارمندان

آیا تا به حال خواستید در میان کارمندان قدیم یا جدید خود به دنبال اطلاعات یک فرد خاص بگردید و با کوهی از اسناد رو به رو شدید که به سختی می توان اطلاعات یک فرد خاص را جستجو کرد؟ در پروفایل الکترونیکی کاربران شما می توانید در تمام اطلاعات کارمندان خود جستجو کنید و به صورت آنلاین به جستجوی اطلاعات کارمندان بپردازید.

اطلاعات پروفایل فردی

هر کارمند در سنجمان دارای پروفایل کاملی از اطلاعات می باشد از اطلاعات شخصی مثل نام و نام خانوادگی شماره تلفن آدرس و اطلاعات شغلی و سابقه کار اطلاعات تجصیلی مهارت ها و دوره های آموزشی و اطلاعات قراردادی هر فرد به صورت آنلاین در اختیار شما قرار می گیرد این اطلاعات با گسترش در حوزه‌ی ارزیابی عملکرد حقوق و دستمزد و حضور و غیاب قسمت های مختلف جدیدی به پروفایل هر فرد اضافه خواهد شد.

hiting

ورود اطلاعات از اکسل

با توجه به اینکه اکثر سازمان ها اطلاعات افراد را به صورت اکسل در اختیار دارند می توانند ما با استفاده از این قابلیت به صورت اتوماتیک کارمندان خود را به سازمان اضافه می‌کنیم و در کنار حتی اگر شما اکسلی از اطلاعات کارمندان خود ندارید بعد از عضویت کارمندان در سازمان می توانید اکسل خروجی کارمندان خود را تهیه کنید.

به جای چندین فایل اکسل حجیم از یک سامانه نوین استفاده کنید

به عصر تکنولوژی خوش آمدید

جستجوی آسان

اطلاعات را مرتب سازی کنید و در اطلاعات کارمندان به آسانی جست و جو کنید

دسترسی آنلاین

از هر نقطه به صورت آنلاین به این اطلاعات دسترسی داشته باشید

امکان قطع همکاری

با رفتن کارمند از دکمه قطع همکاری استفاده کنید تا از لیست حذف شوند اما هنوز در قسمت ترک کار اطلاعات کارمند در اختیار شماست

آپلود فایل

فایل شناسنامه و کارت ملی خود را آپلود کنید و همچنین می توانید فایل های دیگر دلخواه خود را بارگذاری کنید